//#/ Soutěž v KoMenTeCh ZAPOJ SE!!! //#/
#Klikni ►SEM◄ a bud známejší než jsi ted!!!!!!!!!!!!!!!!!! (zaregistruj se!)#
Tady pls hlásněte!!♥
SONP --►VerRy & LusSy

#//#/VerRyNDA & LusSyNDA

Červenec 2009

Fakt dobrý stánky...!

21. července 2009 v 0:38 | VerRyNDA & LusSyNDA :)) |  « Nezařazeno »
Pokud máte pejska, kočku nebo koně tak klikněte a koukněte na tyto stránky jsou fakt fajn....
Nebo jestli se o techto zvířátkách chcete dozvědět víc (info, výchova, a poznat někoho nového) tak to je správná stránka.....


Hafici.czMiciny.cz
Konicci.cz

•×VeRuNkAו a LusSyNDA ~


Určitě pokud máte náké z něchto tří zvířátek se zaregistrujte! :) A tady se koukněte na naše profily! (Jména mezi ikonkama)

KRMTE , KRMTE , KRMTE ----- -PROSÍÍÍM :-* =)

20. července 2009 v 14:03 | VerRyNDA & LusSyNDA :)) |  « Nezařazeno »
Tady :)

Titanic- karaoke

17. července 2009 v 0:12 | Lusy & Very |  « Nezařazeno »
Tohle je táák romantický písnička... prostě jí sem musíme dát!! :) Nejlepší je to zvěčit co nejvíc protože je to pak víc romantický :) Zaspívejte si to je to kráása :-*
PS: to je naše smrt :D

Simpsonovi VS. Dr.House??

12. července 2009 v 14:15 | LusSyNDA <~ |  ☼ Dr. House ☼

! Hádanka !

.

.

.


Dr.Housé
_______________________↓_______________________

. . . VS . . .
______________________________________________
Milhouse

Co vznikne když se dá Doktor House s Milhousem dohromady???
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

D. milHOUSE! =)


Popis seriálu (Dr. House)

12. července 2009 v 13:42 | LusSyNDA <~ |  ☼ Dr. House ☼
Seriál Dr. House (House M.D.) vznikl v roce 2004 a je dílem Paula Attanasioa, Katie Jacobsové, Davida Shorea a Bryana Singera. Děj se odehrává v nemocnici v Princetonu - Plainsboro.

Hlavní postava Gregory House (Hugh Laurie) je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť zapeklité případy, u kterých jsou normální doktoři v koncích. K ruce má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3 výborných doktorů. Imunoložky Allison Cameronové (Jennifer Morrison), neurologa Erica Foremana (Omar Epps) a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase (Jesse Spencer).

Týmů ještě pomáhá Houseův velký kamarád James Wilson(Robert Sean Leonard), který je uznávaným onkologem. Celé nemocnici šéfuje Lisa Cuddyová (Lisa Edelstein), se kterou má House neustále problémy. Měl by totiž pravidelně ordinovat na klinice. House ale kliniku nesnáší, protože nemá rád pacienty a podle jeho slov by tuto práci zvládla i opice s lahvičkou brufenu.

Dr. House je o holi chodící doktor, který nesnáší pláště. Prodělal svalovou mrtvici, po které prožívá nesnesitelné bolesti. Velice často užívá vicodin, který má jeho bolavou nohu zklidnit. Tento lék je ale velice návykový a House si na něj vytvořil závislost. Používá často nevybíravé a ne příliš standardní metody a často se v diagnóze mýlí.

Jeho omyly ale nemají fatální důsledek a většinou vedou k pozdějšímu úplnému vyléčení. Seriál je doplněn i řadou příběhů postav, které v něm hrají.


Hláška navíc:

House: Léčení pacientů je to co většinu doktorů štve.

New CD- Anketa!!

11. července 2009 v 15:39 | LusSyNDA <~ |  ♪ Ashley Tisdale ♪
Ták ják už snad všichni kdo se o Ashley zajímáte, víte že vydala nové CD s názvem Guilty Pleasure.
Určitě už jste slyšeli nejznámější song z tohoto cédé- It´s alright, It´s OK.
________________________________

Mě se nejvíc líbí písnička- I´m back
Za to Verčé klasika- What if
________________________________


Obě tyhle písničky si tu můžete poslechnout á taky by mě zajímal Váš názor na tyhle dva songy... Jaká píseň je podle vás lepší?? =)

Klik na celý článek ↓

Srovnání TS2 a TS3

5. července 2009 v 13:01 | Lusy |  The Sims 2 ☺

Zde je vidět, že keře se opravdu změnili. již vyoadají apsoň jako 3D.

To samé jako v předchozím srovnání. Živí plot už konečně vypadá k světu!
Ta rozmanitost! A vylepšená grafika. Lépe se do světa Simů vcítíme.Na tomto srovnání toho moc odlišného vidět není, ale je vidět propracovanější osvětlení.


ZDROJ: http://sims3.herniweb.cz/

The Sims 3- informace o hře

5. července 2009 v 12:46 | Lusy |  The Sims 2 ☺
V dlouho a napjatě očekávaném pokračování The Sims 3 se život vašich Simíků už netočí jen kolem jejich domu. Vaši virtuální Simíci už neopustí váš dům jen ve chvíli, kdy jdou pro noviny nebo k popelnici. Nyní můžou naplno objevovat okolní svět. Otevřete jim dveře a objevujte s nimi možnosti nového města. Všichni Simíci - a tedy i vaši sousedé, kolegové v práci a přátelé - mají charakteristické povahy.

Se sousedy se můžete potkat, když si jdete ráno zaběhat, nejlepší kamarád vás pozve k sobě domů na večeři, s rodinou strávíte slunečný den v parku, nebo vezmete svůj nový objev na romantický piknik na pláži v záři zapadajícího slunce. The Sims 3 opravdu nabízí nečekanou volnost, na které vývojáři třetího dílu staví zejména své otěže.
V novém pokračování The Sims 3 si vytvoříte své Simíky třeba přesně tak, jak vypadáte vy. Zbrusu nový nástroj Vytvoř si Simíka se ovládá velmi jednoduše a je výkonnější, než kdykoli předtím. Jeho prostřednictvím si zcela podle vlastních představ upravíte nejen Simíkův vzhled, ale také jeho povahové rysy.

Pohrajte si s každým detailem Simíkovy tváře, upravte barvu jeho vlasů, vyberte odstín pleti a určete mnoho dalších rysů tak, aby na konci vznikla realisticky vyhlížející postava. Poté ji oblečte podle poslední módy a případně přidejte makeup a různé doplňky. Štíhlí, plnoštíhlí, svalnatí a všechno možné mezi tím - tvoření Simíků nebylo ještě nikdy tak jednoduché! Díky tomuto novému systému si podle EA můžete vytvořit Simíka, jako by vám z oka vypadl, nebo nějakému vašemu známému.

Zapomeňte na běžné starosti vašeho Simíka a užívejte si hraní o trochu více. Tak takhle nějak hru prezentují vývojáři, jelikož potřeby Simíka byly zredukovány pouze na čtyři, a to hygiena, zábava, spánek a hlad. Již tedy bez větších starostí se budete moci se svým Simíkem vydat na procházku a nestarat se o jeho "nepotřebné" potřeby.

Pomocí revolučního systému povahových vlastností zformujte charakter svých Simíků. Na výběr máte z desítek různých rysů, přičemž lze vzájemně kombinovat až pět najednou a vytvořit tak pestrý zástup obyvatel vašeho okolí. Uděláte idealistického a tvořivého snílka, jenž čas od času v záchvatu bezhlavé odvahy rád zariskuje? Nebo snad přehlíživou, chladnou, ale zároveň krásnou dívku z vyšších vrstev, jejímž nejniternějším tajemstvím je skrytá genialita? Je to jen ve vašich rukách.

Naprosto volně a svobodně navrhujte a budujte domovy svých Simíků a postavte si celé vlastní čtvrti. K dispozici máte nekonečné varianty vnitřního zařízení. Vyberte si každý myslitelný vzor pro nábytek. Dejte veškerému vybavení domácnosti stejný vzhled a barvu, nebo je promíchejte a dejte vzniknout vlastnímu stylu. Možnosti pro vybudování domova snů pro vaše Simíky jsou nekonečné.

The Sims 3 vám přinášejí svobodu v tvorbě jedinečných Simíků a odstartování jejich existence ve vámi navrženém, živém prostředí, plném neomezených možností!
The Sims 3 obsahují nový, rychlý a přizpůsobivý herní systém. V The Sims 3 je život vašich Simíků bohatší.


Hlasujte pro nás prosíím....... =)

2. července 2009 v 22:53 | Veri |  « Nezařazeno »
Hlasujte prosím pro nás.....v >SONP< -- Jsme tam s písničkou
Od ~~>> Kelly Clarkson °°° My life would suck without you°°°


Hlásek prosíím ....... =)
Máme new pejsky! =)

2. července 2009 v 19:30 | Lusy |  » MY «
Very si pořídila pejska! Jorkšírka Maxíka.
Dneska jsou to 3měsíce co ho má =)
Narodil se 1.března

Lusy si taky pořídila pejska! Jmenuje se Toby a budou mu 3měsíce 12.července
Narodil se 12.dubna
Je to bígl

Lucinky pejsek!

.
.
.

Máme nový pejsky! :-*

2. července 2009 v 16:18 | Lusy & Veri |  » MY «
Very si pořídila pejska! Jorkšírka Maxíka.
Dneska jsou to 3měsíce co ho má =)
Narodil se 1.března

Lusy si taky pořídila pejska! Jmenuje se Toby a budou mu 3měsíce 12.července
Narodil se 12.dubna
Je to bígl

Verunky pejsek!!!

.
.
.
Pokud byste chtěli s něčím poradit napište na tuto adresu: pusinkyyyyy@seznam.cz

Vaše •×VerRyNDA & LusSyNDA×