//#/ Soutěž v KoMenTeCh ZAPOJ SE!!! //#/
#Klikni ►SEM◄ a bud známejší než jsi ted!!!!!!!!!!!!!!!!!! (zaregistruj se!)#
Tady pls hlásněte!!♥
SONP --►VerRy & LusSy

#//#/VerRyNDA & LusSyNDA

♥Životopis Hilary Duff♥

30. října 2008 v 21:34 | Veri |  ♪ Hilary Duff ♪Hilary Duff

Celé jméno: Hilary Erthard Duff
Profese: herečka, zpěvačka, návrhářka
Datum narození:28.9.1987
Místo narození:Huston - USA
Znamení:Váhy
Životopis:

Dne 28.9. 1987 se v Hustonu ve státě Texas narodila Bobovi a Susan Duffovým již druhá dcera malá Hilary Erthard Duff. Hilary společně se svou o tři roky starší sestrou Haylie od pěti let navštěvovala balet. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček).Malá Hilary začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper a Wendy , který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role například v Nemocnici Chicago Hope.

Ve 13-ti uspěla v konkurzu na televizní komediální seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali a díky němu i Hilary. V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první sólové album Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už mlaďounkou Hilary znala celá Amerika a režiséři ji začali osazovat do nejrůznějších filmů. První film se jmenoval Agent Cody Banks. Po úspěšném vysílání seriálu Lizzie McGuire se produkce rozhodla navždy ukončit natáčení a seriál byl nadobro zakončen filmem jménem Italské prázdniny. Za tento film Hil získala cenu za nejlepší teenegerovskou roli roku. Hilary se chtěla začít naplno věnovat zpěvu, a tak se rozhodla založit kapelu, se kterou se seznámila přes internet.Ke konci roku 2003 vyšlo Hilaryiné druhé album Metamorphosis, které bylo úspěšnější, než album předchozí a Hil se vydává na svou první tour, při které byly jako obvykle točené podcasty pro fanoušky.
Téhož roku natáčela film Dvanáct do tuctu společně se Stevem Martinem.
V dubnu roku 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku v Teen Choice Awards. Zatím zřejmě nejúspěšnější film natočený roku 2004 nese název Moderní Popelka. Koncem roku Hilary začíná natáčet další film, tentokrát drama Nikdy to nevzdávej a vydává své další album jménem Hilary Duff.
Roku 2005 je Hil obsazená do filmu Pan božský a díky úspěšnosti filmu Dvanáct do tuctu se produkce rozhodla koncem roku natočit druhý díl této bláznivé komedie o rodině Bakerových a jejich 12-ti dětech. Ještě téhož roku pilná Hilary vydává své třetí album s názvem Most Wanted. Still Most Wanted Tour trvala dva dlouhé a krásné roky. Hilary dostala exkluzivní nabídku zazpívat si v American Celebration at Ford´s Theatre a Salute tu Our Troops, kde zpívala přímo pro Amerického prezidenta. Seznámila se se zpěvákem a frontmanem skupiny Good Charlotte, Joelem Maddenem, který byl její první velká láska.Tento vztah trval až do začátku roku 2007, kdy Joel podvedl Hilary s herečkou Nicole Richie.

Hil si již dlouhou dobu přála zahrát si po boku své straší sestry Haylie. Tento sen se jí splnil roku 2006 kdy bylo zahájeno natáčení komedie o dvou sestrách Tanzie a Avě Marchattových. Tyto role měli původně získat sestry Olsenovy, ale role odmítly. Hil začíná dálkově studovat Harvard, plně se věnovat charitě a její popularita čím dál víc roste i v jiných zemích světa. Hil se pravidelně účastní Home Mission, kde u pultíku rozdává jídlo. Po velmi bolestivém rozchodu s Joelem začíná Hil pracovat na své nové desce s názvem Dignity. Album bylo hotové již koncem roku 2006, ale jelikož na něm byla popsána šťastná láska s Joelem, tak se Hil rozhodla album pozměnit. Na "pozměněném" Dignity je autorkou mnoha písní, ve kterých popisuje její trápení s láskou, jsou to například (Dignity, Gypsy Woman, Never Stop a hit Stranger). Album bylo vydáno v polovině roku 2007 a bylo velmi odlyšné od Hilaryiných předešlých alb, bylo tanečnější a Hil zatím nejbližší. Koncem roku začala Hilaryiná Dignity World Tour , na které Hil připravila divákům neuvěřitelně krásnou taneční show! Spekulovalo se o Hilaryiném příjezdu do Prahy nebo do Ostravy a ještě doteď není nic jisté.

Hil před nedávnem dotočila filmy War inc. , Greta a v plném proudu je také natáčení filmu Safetty Glass a dabování animovaného filmu FoodFight. Nyní Hilary dostala nabídku na další film a sice s názvem Peníze pro Dollar , a také pilně pracuje na své nové desce. Na tomto ablu společně s Hilary spolupracuje i známý producent Tinbaland. Po světě se roznesla zpráva, že by královna popu Madonna chtěla nazpívat duet s Hilary a ještě doteď není známo, jak se Hilary či Madonna rozhodly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simča simča | Web | 12. ledna 2009 v 17:53 | Reagovat

ahoj máš moc hezkej blog!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud byste chtěli s něčím poradit napište na tuto adresu: pusinkyyyyy@seznam.cz

Vaše •×VerRyNDA & LusSyNDA×