//#/ Soutěž v KoMenTeCh ZAPOJ SE!!! //#/
#Klikni ►SEM◄ a bud známejší než jsi ted!!!!!!!!!!!!!!!!!! (zaregistruj se!)#
Tady pls hlásněte!!♥
SONP --►VerRy & LusSy

#//#/VerRyNDA & LusSyNDA

Říjen 2008

Stuff by Hilary Duff

31. října 2008 v 11:05 | Veri |  ♪ Hilary Duff ♪

Hilary vymyslela svojí vlastní značku oblečení. Některé věco jsou moc hezké.
◙Teen Choice Awards (Miley)◙

31. října 2008 v 10:35 | Veri |  ♪ Miley Cyrus-Hannah Montana ♪
Teen choice Miley vyhrála :
Miley zazpívala písničke ze s vé nové desky 7thinks a celý večer moderovala

☼Miley + osobnosti☼

31. října 2008 v 10:21 | Veri |  ♪ Miley Cyrus-Hannah Montana ♪
Miley a Hilary Duff

Miley a Ashley Tisdale


Kiss me- song ♪

30. října 2008 v 23:40 | Lusy |  ♪ Avrilka ♪SB1 ♥♥

30. října 2008 v 23:12 | Lusy |  ♥Spřátelené BlOgY♥

MoOoc hezůú bloček =))

►TadY◄ je odkáz na něj =))

Parfém by Hilary Duff

30. října 2008 v 21:52 | Veri |  ♪ Hilary Duff ♪

Hilary nejen že má svojí značku ale také v roce 2008 vymyslela svůj vlastní parfém With Love!!

♥Životopis Hilary Duff♥

30. října 2008 v 21:34 | Veri |  ♪ Hilary Duff ♪Hilary Duff

Celé jméno: Hilary Erthard Duff
Profese: herečka, zpěvačka, návrhářka
Datum narození:28.9.1987
Místo narození:Huston - USA
Znamení:Váhy
Životopis:

Dne 28.9. 1987 se v Hustonu ve státě Texas narodila Bobovi a Susan Duffovým již druhá dcera malá Hilary Erthard Duff. Hilary společně se svou o tři roky starší sestrou Haylie od pěti let navštěvovala balet. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček).Malá Hilary začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper a Wendy , který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role například v Nemocnici Chicago Hope.

Ve 13-ti uspěla v konkurzu na televizní komediální seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali a díky němu i Hilary. V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první sólové album Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už mlaďounkou Hilary znala celá Amerika a režiséři ji začali osazovat do nejrůznějších filmů. První film se jmenoval Agent Cody Banks. Po úspěšném vysílání seriálu Lizzie McGuire se produkce rozhodla navždy ukončit natáčení a seriál byl nadobro zakončen filmem jménem Italské prázdniny. Za tento film Hil získala cenu za nejlepší teenegerovskou roli roku. Hilary se chtěla začít naplno věnovat zpěvu, a tak se rozhodla založit kapelu, se kterou se seznámila přes internet.Ke konci roku 2003 vyšlo Hilaryiné druhé album Metamorphosis, které bylo úspěšnější, než album předchozí a Hil se vydává na svou první tour, při které byly jako obvykle točené podcasty pro fanoušky.
Téhož roku natáčela film Dvanáct do tuctu společně se Stevem Martinem.
V dubnu roku 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku v Teen Choice Awards. Zatím zřejmě nejúspěšnější film natočený roku 2004 nese název Moderní Popelka. Koncem roku Hilary začíná natáčet další film, tentokrát drama Nikdy to nevzdávej a vydává své další album jménem Hilary Duff.
Roku 2005 je Hil obsazená do filmu Pan božský a díky úspěšnosti filmu Dvanáct do tuctu se produkce rozhodla koncem roku natočit druhý díl této bláznivé komedie o rodině Bakerových a jejich 12-ti dětech. Ještě téhož roku pilná Hilary vydává své třetí album s názvem Most Wanted. Still Most Wanted Tour trvala dva dlouhé a krásné roky. Hilary dostala exkluzivní nabídku zazpívat si v American Celebration at Ford´s Theatre a Salute tu Our Troops, kde zpívala přímo pro Amerického prezidenta. Seznámila se se zpěvákem a frontmanem skupiny Good Charlotte, Joelem Maddenem, který byl její první velká láska.Tento vztah trval až do začátku roku 2007, kdy Joel podvedl Hilary s herečkou Nicole Richie.

Hil si již dlouhou dobu přála zahrát si po boku své straší sestry Haylie. Tento sen se jí splnil roku 2006 kdy bylo zahájeno natáčení komedie o dvou sestrách Tanzie a Avě Marchattových. Tyto role měli původně získat sestry Olsenovy, ale role odmítly. Hil začíná dálkově studovat Harvard, plně se věnovat charitě a její popularita čím dál víc roste i v jiných zemích světa. Hil se pravidelně účastní Home Mission, kde u pultíku rozdává jídlo. Po velmi bolestivém rozchodu s Joelem začíná Hil pracovat na své nové desce s názvem Dignity. Album bylo hotové již koncem roku 2006, ale jelikož na něm byla popsána šťastná láska s Joelem, tak se Hil rozhodla album pozměnit. Na "pozměněném" Dignity je autorkou mnoha písní, ve kterých popisuje její trápení s láskou, jsou to například (Dignity, Gypsy Woman, Never Stop a hit Stranger). Album bylo vydáno v polovině roku 2007 a bylo velmi odlyšné od Hilaryiných předešlých alb, bylo tanečnější a Hil zatím nejbližší. Koncem roku začala Hilaryiná Dignity World Tour , na které Hil připravila divákům neuvěřitelně krásnou taneční show! Spekulovalo se o Hilaryiném příjezdu do Prahy nebo do Ostravy a ještě doteď není nic jisté.

Hil před nedávnem dotočila filmy War inc. , Greta a v plném proudu je také natáčení filmu Safetty Glass a dabování animovaného filmu FoodFight. Nyní Hilary dostala nabídku na další film a sice s názvem Peníze pro Dollar , a také pilně pracuje na své nové desce. Na tomto ablu společně s Hilary spolupracuje i známý producent Tinbaland. Po světě se roznesla zpráva, že by královna popu Madonna chtěla nazpívat duet s Hilary a ještě doteď není známo, jak se Hilary či Madonna rozhodly.

Chudák Avriiil!!! ='(

30. října 2008 v 20:45 | Lusy |  ♪ Avrilka ♪

Jakej debil jí tohle moch udělat? ='( xD To je ae hnus!!!

Avril s osobnostmi

30. října 2008 v 20:33 | Lusy |  ♪ Avrilka ♪

S Petrou Němcovou Chudák Avrilka je proti ní náká malá xD

Avrilka s Derickem

S Jonas Brothers
S Hil a klukama xD

Trapááááás Miley

30. října 2008 v 19:57 | Veri |  ♪ Miley Cyrus-Hannah Montana ♪
Miley udělal pár fotek ve spodním prádle plavkách!!
Kreslená Avrilka

30. října 2008 v 19:30 | Lusy |  ♪ Avrilka ♪
Avril Lavigne by cindy-dessin
Avril Lavigne by kandooX
Avril Lavigne by kandooXAvril Lavigne by hedwige
Avril Lavigne by eeduh
Avril Lavigne by Laiyla
Avril Lavigne by Photocopier
Avril Lavigne by Sandra-H
Obrázok “http://fc02.deviantart.com/fs14/f/2007/084/6/7/Avril_Lavigne_by_Tanya_B.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Jůú... fákt hezký =))

Miley jako ♪Hannah Montana♪

30. října 2008 v 19:14 | veri |  ♪ Miley Cyrus-Hannah Montana ♪
Hannah Montana super seriál pár obrázku:životopis Avril

30. října 2008 v 19:01 | Lusy |  ♪ Avrilka ♪

Povolání: zpěvačka, herečka, modelka, textařka, módní návrhářka
Datum narození: 27.9. 1984
Místo narození: Belleville, O¨ntario, Kanada
Znamení: Váhy

Životopis

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.


Životopis ▼ 

30. října 2008 v 18:35 | Veri |  ♪ Miley Cyrus-Hannah Montana ♪

Životopis Miley:

Povolání: Herečka, zpěvačka

Věk: 15

Datum narození: 23. 11. 1992

Místo narození: Franklin, Tennessee, USA

Znamení: Střelec

Pokud byste chtěli s něčím poradit napište na tuto adresu: pusinkyyyyy@seznam.cz

Vaše •×VerRyNDA & LusSyNDA×